| Toffifee a întrebat:

Cum e parfumul Grace de la Oriflame? Doar pentru cele ce si l-au achizitionat...

5 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Buna.
I-am luat cadou surorii mele acest parfum acum o saptamana. Miroase super. I-a placut si ei foarte mult. Imi place ca daca dai un singur puf iti ramane toata ziua!

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Da, trebuie sa recunosc este foarte bun doua pufuri pe zi maxim si vei mirosi ca un ingeras pe parcursul zilei.E super parfumul! Foarte frumos miroase e fresh si nu prea dulce ce a ce este bine. Imi place mult la el ca nu imputeste casa toata a parfum
E minunat parfumul, achizitioneaza`l cu placere!

O zi cu soare sa ai!

| anutza a răspuns:

Miroase foarte bien si persista, il poti lua de la mine daca vrei sunt reprezentant

| anutza a răspuns:

Giordani Oriflame - poti lua de la mine sunt reprezentant

| Bybuuu a răspuns (pentru Millanteria):

Sincer, folosesc parfumul de 1 saptamana si nu sunt multumita deloc de el! Miroase frumos dar nu persista mai mult de 5 min.