| anonim_4396 a întrebat:

Cum este vopseaua de par Lóreal Sublime Mousse. Cat dureaza?

10 răspunsuri:
| Kristinnaaa a răspuns:

Vopseaua este foarte ușor de aplicat, ca o șamponare. Însă culoarea intensă pe păr ține în jur de 3 săptămâni, apoi începe să se ducă.

| Bubutita a răspuns:

Eu m-am facut cu spuma de la L'oreal si mi s-a parut superba.
Si acum mai am culoare in par de la ea.
Se aplica usor si rezista mult.
La mine a rezistat.
Imi place.:*

| AlexandraPrincess a răspuns:

Se aplica usor, ca un sampon! Mi se pare buna, rezista cam 3 saptamani!winking

| mona a răspuns:

Nu este asa speciala precum pare, nu dureaza mult...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bubutita):

Vreau mai multe detalii.ce nuanta?
Care era culoarea initiala si la ce culoare ai ajuns?

| Bubutita a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu aveam o nuanta de saten mai deschis, si am ajuns la blond printr-o singura aplicare.
Mi s-a parut ciudat de eficient.
Plus ca am parul lung si mi-a mai ramas produs.thinking
Eu cred ca merge si sa te faci de la blond, bruneta sau satena, dar si de la saten un blond.
Tu ce nuanta ai la par si ce nuanta te-ar tenta? poate te pot ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bubutita):

Buna, draga mea!
Eu sunt satena..saten mediu si as vrea sa ajung la o nuanta de castaniu spre portocaliu:
https://www.google.es/......ps?/search

Multa lumea se plange de ea ca nu e buna si ma ingrijoreaza tare ideea..ca nu o sa-mi iese cum vreau...
Nu sunt in Romania. tu din Romania ai cumparat-o?
Eu am luat-o dintr-un supermarket (alcampo) Spania.
as vrea sa ma decolorez sa fiu sigura ca imi iese.ce ma sfatuiesti?

| Bubutita a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,din Spania,Marbella.
Mie personal prima data nu mi-a placut asa de mult rezultatul deoarece era mai inchis decat ma asteptam,insa dupa imi placea.
Daca toata lumea se plange ca nu e buna, ar trebui sa renunti.
Nu are rost sa dai bani pe ceva ce nu o sa iti placa.
Insa te poti face cu Palette spuma, care chiar e foarte buna.
Daca nu esti sigura, nu iti lua vopseaua asta.
Daca nu iti iese, iti va parea rau.:*:*
Dar daca te decolorezi nu prea ar avea cum sa nu iti iasa.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bubutita):

Eu mi-am luat Lóreal sublime mousse.esti in Spania?:*

| Bubutita a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearc-o.
Eu acum nu mai sunt in Sania..am fost la o ruda in Marbela, Spania si am venit curand.:*:*