| Florentina63751 a întrebat:

Cum imi pot personaliza hainele?

Răspuns Câştigător
| MusicLover a răspuns:

Vopsestele cu vopsea pentru textile, coase niste floricele sau modele frumoase, pune niste brose, la bluze poti taia manecile si apoi sa le cosi marginile si iti faci un tricou sau maieu, la pantalonii scurti le freci marginea si faci niste franjuri mici. uita-te pe youtube si o vei gasi destule. funda? happy

5 răspunsuri:
| MrFlavyus a răspuns:

Gasesti in Mall-uri tot felul de magazine mai mici care se ocupa cu asa ceva.
Funda?

| TheLaw a răspuns:

Am gasit un site care sper sa-ti fie de folos! http://stil.acasa.ro/......-9102.html

| Florentina63751 explică (pentru TheLaw):

Mersi.

| Florentina63751 explică (pentru MrFlavyus):

Multumesc.

| MrFlavyus a răspuns (pentru Florentina63751):

Funda?