| dodo1530 a întrebat:

Cum mas pute tunde am parul relativ lung si nul vreau bob nici sa mor. Dati un sfat va rog.

Răspuns Câştigător
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Ca billie din charmed

http://www.google.ro/......tp?/imgres

10 răspunsuri:
| XOXOyoXOXO a răspuns:

In scari sr fi super:X

| darrio2007 a răspuns:

Cu foarfeca sau cu masina de tuns.Il tunzi mai scurt decat acum.

| psiHopixia a răspuns:

Baga masina cu 12 cm! laughing Du-te la salon si spune'le sa-ti tunda parul in scari in forma de V si daca vrei poti opta pentru un breton filat pe'o parte. Se poarta. Nu fa prostia sa-ti tai prea mult din par.eu mor de ciuda, am avut parul lung si m-am runs bob inegal.CEA MAI MARE PROSTIEEEEE! sad

| ΔH a răspuns:

Mai treci pe la scoala, ca habar n-ai sa scrii o propozitie-n romana.

| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Tunde-te in scari happy

| miku0101 a răspuns:

Ai putea sa til tunzi in scari pana la umeri, sau sa il frajuresi,tongue daca nu te tunzi un pic mai scurt si faci breton Succes! puppy dog eyes

| Sclipiciii a răspuns:

Pai eu zic sa nu te tunzi pentru ca se poarta parul lung dar ai putea sa-ti faci breton intr-o parte.Si eu am fost in situatia ta si am renuntat la tuns. Sper ca te-am ajutat.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandra_4886 a răspuns:

Ai putea sa te tunzi in scari, sa til mai scurtezi un pic, sa ti-l scurtezi pana pe umeri, sa nu te tunzi si sa iti faci in fiecare zi o frizura noua si eu cred ca cu ori care o sa iti steie foarte bine! imi dai te rog funda? plizzzz!

| Deeadeeutzuka a răspuns:

Poti sa te tunzi in scari pana la umeri...winking