| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa scap de cearcane?
Am incercat tot felul de solutii dar nicuna nu merge!sad
Puteti sa imi spuneti ce metode folositi voi?
Dau funda! HELP!crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din curiozitate, ce solutii ai folosit?
La mine merge excelent uleiul de migdale dulci ( plafar 7 lei cutie rosie facut in Romania ) mai multe detalii aici http://didiglamour.blogspot.ro/......dulci.html bate toate cremele, hidrateaza si ofera multa luminozitate si cicatrizeaza repede daca ai rani.
Iti ajunge 3 saptamani o sticluta de 10 ml, eu nu ma mai pot dezlipi de el, ma trezesc mereu cu ochii luminosi, eu il folosesc de 3 ori pe zi si cand am timp din 4 in 4 ore.

5 răspunsuri:
| denismaria92 a răspuns:

Dormi.

| pynk44 a răspuns (pentru denismaria92):

Dorm si cate 10 11 ore dar nu merge

| Hasz a răspuns:

Ia un medicament ceva si incearca sa dormi cat mai mult

| denismaria92 a răspuns (pentru pynk44):

Atunci, poti sa le mai ascunzi cu niste concealer(baton pentru mascarea cearcanelor) happy

| Aleeeexandra a răspuns:

Felii de cartof crud - Aplică-le seara înainte de culcare şi lasă-le câteva minute pentru a acţiona. Repeta asta de cel putin 3 ori pe saptamana.

Sau, poti incerca cu felii de castraveti.