| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac muschi fara sa iau pastile?

18 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Facam o multime de exercitii(mai putine la inceput apoi din ce in ce mai multe!) asa te mentii in forma esti sanatos si obtii si muschii aia pe care ti-i doresti!

| Elena1234456 a răspuns:

Prin sport happy. Exista exercitii speciale pentru asa ceva big grin.

| 16.laura.16 a răspuns:

Sport. Mult sport. Mergi la sala (40 lei abonamentul pe o luna).
Succes

| Art a răspuns:

Facand sport, mergand la sala...

happy

| Nu conteaza a răspuns:

Mergi la sala

| Lawrence a răspuns:

Prin multă mişcare, şi ridicare de greutăţiwinking

| madalykuka a răspuns:

Thu gandesti inainte de a pune o intrebare?
straight face
cum crezi tu matalutza ca poti?

| radu01 a răspuns:

Daca vrei sa faci muschi trebuie sa mergi la sala de 3 ori pe saptamana cate o ora, in cazul in care esti slabut ar trebui sa mananci mai mult, sanatos si sa nu lipseasa proteinele din alimentatia ta (carne, lapte, oua, fasole etc). O sa vezi ca daca ai ambitie si rabdare rezultatele or sa apara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muncesti, dai cu sapahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pastilele sunt doar pentru forma muschilor, doar ca sa arti bine.
daca vrei muchii muncestewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce pastile sunt pentru muschi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa tragi de greutati si sa mananci cam din 3 in 3 ore

| roby96 a răspuns:

Sa te duci la sala, sa faci exerciti, etc...

| fastlane a răspuns:

Mananci mult dimineata si tragi mult de fiare

| dennys10 a răspuns:

Mergand la sala.Acestea sunt exercitiile sportive prin care faci muschi:flotari, genoflexiuni, abdomene, extensii, tractari si sarituri

| Aℓεxąηdяą a răspuns:

? tragi putin de fiare si faci miscare in fiecare zi/mananci sanatos...cam asa ceva

| fetitsa de chiocolata... a răspuns:

Sa mergi la sala, sa faci exercitii.

| elyos a răspuns:

Asta iti poate spune un instructor nu trebuie sa ne intrebi pe noi!