| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Cum sa fac sa am propriul meu stil? De viata, atitudine, vestimentar.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Simplu!
Nu imita, nu copia pe altii! Doar invata de la ei, ce e bine.
Fii tu insuti!

| yadora a răspuns:

Fiecere are stilul lui, in schimb vezi ce tip de vestimentatie ti se potriveste..., apoi un machiaj. apoi o tunsoare care sa te caracterizeze si in ultima faza atitudinea ta originala da da un luk pe cinste a ceea ce porti...VEI FI COOLLLLL...

| Liana [] a răspuns:

Multe dintre hainele care ne plac cu adevarat sunt privite cu scepticism si asta ne poate face sa renuntam la ele pentru a ne integra mai usor, pentru a obtine aprobarea tacuta de care avem nevoie. Daca iti place cu adevarat acel lucru, poate chiar tu poti sa-l aduci din nou la moda!

| selef a răspuns:

Daca intrebi pe alti nu poti fi original.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu trebui decat sa fi naturala...imbraca-te asa cum simti, indiferent de moda, iar despre atitudine ce sa mai zic... daca esti timida fi mai intrazneata... daca esti tacuta, fi mai vorbareata...oricum...trebuie sa ai un comportament placut...SUCCES!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbraca-te, machiaza-te, fa combinatii cum iti trec prin cap, nu tine cont de parerea nimanui, iti vor accepta stilul cei din jur si vei fi unica, dar ai de lucru.