| scaletta a întrebat:

Cum sa faci sa iti miroase pielea cit mai super?

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MariaChrii a răspuns:

Te dai cu un parfum de calitate

| IsabelaIssa a răspuns:

Exista creme de corp cu miros de parfum. Cred ca si la Avon au, si au mirosul parfumului pe care il gasesti tot in catalog. Inca nu le-am incercat dar stiu de la alte persoane si chiar sunt super :d Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spalat -> apa de corp-> lotiune de corp-> eau de parfum (calitate).

| Pearl01 a răspuns:

Pai igiena corporala este foarte importanta daca vrei sa mirosi bine! Spala-te de cel putin 2 ori pe zi, foloseste geluri de dus cremoase, de diferite arome: aloe, vanilie, castraveti etc. Dupa ce faci dus hidrateaza-ti pielea cu o crema de corp...sunt atatea creme de corp, ai de unde alege. Apoi foloseste un deodorant impotriva transpiratiei sau un spray de corp. Numai ai grija! S-ar putea de la atatea arome sa fie prea mirositoare pielea si asta nu prea e ok. Dupa ce faci dus seara te poti da atunci cu crema hidratanta, iar ziua poti folosii un anti-perspirant si parfum. Ai de unde alege, dar foloseste-le cu cap happy

| mgtow a răspuns:

Pafrum de calitate gasesti si la pret de 30 - 40 de lei nu musai sa pierzi bani pe lichid scump.

| Auslesse a răspuns (pentru mgtow):

Fara suparare, dar unde ai gasit tu parfum de calitate la 30-40 de lei?

| mgtow a răspuns (pentru Auslesse):

STR8, playboy toata gama e durabila si de calitate. Iar cele femenine se incadreaza la pretul ala daca sunt Adidas sau playboy (varianta feminina). In orice hipermarket din carrefour sau magazin de parfumuri se gasesc la pretul ala.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

O intrebare...
Tu n`ai auzit de dus zilnic raised eyebrows?
Nu ca as fii nesimtita, dar din moment ce faci mereu un dus pe zi, corpul tau se mentine curat si frumoswinking!

| Auslesse a răspuns (pentru mgtow):

Eu stiu ca in carrefour sunt foarte scumpe(cel putin la carrefour-ul din orasul meu).dar se pare ca prin alte parti e altfel.big grin

| mgtow a răspuns (pentru Auslesse):

La ce pret ai vazut tu un parfum str 8 barbatesc la tine? In carefurul tau.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns (pentru Auslesse):

Am fost ieri in Carrefour. Mi-am luat un parfum Playboy Girl foarte dragut, la 90 de lei. happy Acuma nu stiu, mai era Rexona la 15 lei. Adidas 35 de lei...

| Auslesse a răspuns (pentru Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz):

Stiu ca in carrefour erau in jur de 75-90 lei..inseamna ca m-am inselat..sau poate asa or fi aici, in oras la minebig grin

| catalinaioana a răspuns:

te speli! cu apa si sapun.....si dupa aceea iti dai cu deodorant si parfum, si sa vezi ce bine mirosi

| AlinaAlinutaAlinushAlyAlyka a răspuns:

1.Dus.
2.Crema hidratanta pentru piele.
3. Antiprespirant.
4. Spray de corp : Miros de parfum sau fructe exotice/padure.
5. Parfum.big grin

Si prestoo. Dar trebuie folosite cu capwinking

Funda big grin