| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma imbrac la jogging?:* funda:d

Răspuns Câştigător
| MihaiTT a răspuns:

Cat mai comod, este recomandat sa porti haine supra elastice deoarece nu tin transpiratia si se aerisesc foarte usor, incaltaminte cu talpa cat mai usora si comoda si optional un mp3 player cu care sa asculti melodii ce te motiveaza

6 răspunsuri:
| carla02 a răspuns:

Colanti subtiri, un tricou sau un maiou. Neaparat o bustiera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru carla02):

Multumesc!happy

| wyla a răspuns:

Daca esti fata ar merge o rochie roz pantofi rosii parul lasat si o coroana daca esti baiet o bluza neagra sau un tricou alb si blugi negri sau gri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru wyla):

Draga ma duc la alergatlaughing la sport...nu la clubwinking! esti loca?

| wyla a răspuns (pentru anonim_4396):

Am observat dupa ce am dat la raspunde am citit gresit

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru wyla):

Oklaughing orice am greseste1 multumesc oricum ca te-ai obosit sa citesti:* pa-pa