| mimi11 a întrebat:

Cum sa ma tund am nevoie de un sfat. URGENT!big grin.Va rog daca puteti sa imi lasa-ti si un link sau daca nu o descrierebig grin

23 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde esti fata sau baiat?

| Madyupsik a răspuns:

Depinde cu iti este ovalul fetii

| Ys a răspuns:

Pai trebuie sa dai detalii despre tine ce fel de fata ai adica patrata, rotunda, ovala etc.cat de lung este parul.Astept raspuns sa iti spun ce fel sa te tunzi.

| mimi11 explică (pentru anonim_4396):

Fatabig grin

| mimi11 explică (pentru Ys):

Fata ovala, lungimea pana sub sanihappy

| mimi11 explică (pentru wpqr1):

E foarte faina freza...dar am parul pana sub sani mi-e mila sa il tund atatabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mimi11):

Nu trebuie sa te tunzi..doar sa ai peraul destul de marisor si poti sa te faci asa..http://www.youtube.com/watch?v=pv7UOBYnryM mie mi se pare super.

| mimi11 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt emohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mimi11):

Emo nu sta in frizura..asta nu intelegeti voi.

| mimi11 explică (pentru anonim_4396):

Okhappy

| mimi11 explică (pentru Madyupsik):

Fata ovalahappy

| Madyupsik a răspuns (pentru mimi11):

Pai daca nu esti bolfosica poti sa te tunzi ca cleopatra, scurtut. Dar daca ai esti bosfosica poti sa te tunzi in scari obisnuite. Sau poti sa faci scari incepind cu parul de din aninte si treptat sa il lasi mai lung.

| wpqr1 a răspuns (pentru mimi11):

Http://www.topcoafuri.ro/......2009-5.jpg
Din cate spu tu, ti-ar sta perfect asa :)

| mimi11 explică (pentru wpqr1):

E foarte faina frezabig grin

| mimi11 explică (pentru Madyupsik):

Mersi de sfathappy

| Ys a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai asta inseamna sa te tapezi si nu prea te ajuta la nimic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ys):

Te ajuta sa arati binehappy

| Ys a răspuns:

Eu spun ca daca nu vrei sa te tunzi scur avand in vedere ca fata ovala este fata perfecta si se potriveste orce ai putea sa te tunzi in scari si sa ei din lungime doar putin si cu breton pe o parte daca iti place si oricum se poarta bretonul.

| mimi11 explică (pentru Ys):

Asa si m-am tunslaughingacum am vazut raspunsulhappymersi de sfatbig grin

| Ys a răspuns (pentru mimi11):

laughing pai vezi eu sunt coafeza in caz de nu stiailaughing....serios sunt la profilul de acesta deci ma descurcwinking

| mimi11 explică (pentru Ys):

laughingaha mersi inca o databig grin

| Roxanne_7564 a răspuns (pentru wpqr1):

Waaaaa