| andreiyo50 a întrebat:

Cum sa-mi lucrez bicepsii bratelor fara sa merg la sala? (adica acasa)

5 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Flotari, tractiuni, ridici greutati. Vreo 30-40 de minute la 2 zile. Incearca 4 seturi pe sedinta.

Răspuns utilizator avertizat
| DexTer a răspuns:

Suspenda o bara si fa tractiuni...

| Craiovamax a răspuns:

Http://www.culturism.ro/antrenament/exercitii/biceps/page1.php

http://www.culturism-fitness.go.ro/biceps.htm

Ar fi bine sa ai niste gantere pe acasa alfel nu prea vad cum ai face exercitiile pentru biceps.Totusi eu te-as sfatui sa mergi la sala(stiu ca e cam piperat pretul) dar macar ai lucra toate grupele de muschi, sau poti merge sa lucrezi de 2 ori pe saptamana o grupa de muschi.Incearca sa faci exercitiile o zi da o zi nu deoarece trebuie sa se odihneasca muschii.Eu nu am respectat regula asta si din cauza aceasta bicepsii mei nu sunt tocmai bine definiti.

| laalaa a răspuns:

Umple sticle de 2 litri cu apa si folosestele pe post de greutati. poti cauta de net programe de antrenament.succes.