| moloton99 a întrebat:

Cum sa scap de coapse la picioare?

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Sper ca stii ca, coapsele sunt parti ale corpului si ca scapi de ele numai daca iti tai piciorul?

| noktambul a răspuns:

De "coapse la picioare" n-o sa scapi niciodata, doar prin mutilare, Doamne fereste! Cred ca te-ai referit la grasimea de pe coapse. Poti scapa de ea facand miscare zilnica specifica : bicicleta, role, jogging, mers pe jos, dans, alergat dupa minge etc. Bafta

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Stai ca nu inteleg,te referi la grasimea in exces de pe coapse? Adica le-ai vrea mai subtiri? Pai prin alergat,genoflexiuni,fitness, yoga maybe thinking Poti sa urci scari de cat mai multe ori pe zi, exercitii care sa iti solicite picioarele thinking

| wintage a răspuns:

Aia este celulita. Coapsele sunt parti ale corpului. Nu poti sa nu le ai.