| diana_1192 a întrebat:

Cum sa slabesc? urgent!

Răspuns Câştigător
| patty32 a răspuns:

Profita de faptul` ca e vara, si mananca muuuuulte fructe si legume happy
In rest, lactate doar degresate, carne fripta/la gratar/fiarta si NU prajitabatting eyelashes
Si cam asta e happy
2, 5 -3 l de apa /zi [plata, poti pune si lamaie]
Muult sport[poti incerca zumba, tae-bo, cardio sau pur si simplu dans, preferabil hip-hop, ca te solicita mai mult big grin]
Si prin dieta asta[care e in acelasi timp si sanatoasa] eu iti GARANTEZ ca slabesti minimum 7 kg pe luna happy
Si app, nu mai asculta de-astea cu "maxim 2 kg pe luna! ", sunt aberatii happy
Hai sa o luam asa, o luna are aprox 5 saptamana, ok?happy
eu am zis ca slabesti 7 kg pe luna [cel putin!], asta inseamna aproz 1, 5 kg /pe saptamana. happy
Deci nu este mult deloc tongue
Eu am slabit in 4 zile 4 kg blushing
Nu iti recomand big grin
Am luat capsula de slabit, care pur si simplu "imi tinea de foame", nu mai aveam nevoie de altceva in afara de pastila toata ziua happy
NU m-am imbolnavit deloc, dar trebuie sa recunosc ca eu nu am luat ca altii cate 3-4 luni, si doar 2 saptamani [in care am slabit 9 kg]
In fine, tu tine dieta care ti-am zis`o eu +sport zilnic si o sa arati asa cum vrei tu!
Te pup :*

4 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Renunta la paine, paste faionoase, dulciuri, grasimi, carnea de porc, sucuri acidulate.Mananca multe fructe si legume, incearca peste la gratar, carnea fiarta sau supa de legume.Bea multa apa, fa putina miscare: plimba-te, alearga, fa abdomene, flotari, etc.Nu mai manca dupa ora 19.Succes la slabit.

Răspuns utilizator avertizat
| keepa a răspuns:

Renuntza la paine, daca nu poti in totalitate atunci macar injumatateste-o, fara dulciuri(si totusi daca nu te poti abtine un cubuletz de ciocolata AMARUIE ar fi suficient), forteaza-te sa bei apa cat mai multa si un pic de miscare n-ar strica... o jumate de ora-o ora cu bicicleta sau cu rolele, ceva ce sa-ti faca placere sa faci, sau un abonament la sala ar fi excelent...depinde si cat vrei sa slabesti

dar orice-ai face, nu te infometa, nu tine, dimpotrivawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai manca doua portii! Urgent!