| PuffuDement a întrebat:

Cum se fac șuvițele cu creionul cerat? Fundaaa :*

Răspuns Câştigător
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Cu creionul cerat nu functioneaza. Poti sa te vopsesti cu pasteluri. Arata la fel ca si culorile cerate doar ca se dizolva mai bine in apa. Faci asa: iti uzi parul (acolo unde vrei sa te vopsesti), moi pastelul in apa, aplici pe par de mai multe ori apoi usuci cu uscatorul sau astepti sa se usuce singurhappy

3 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Ia-ti gandul de la asta! Nu se poate sa -ti faci parul cu creionele cerate.Lasa tutorialele prostest de pe faceboowinking

| PuffuDement explică (pentru OhFuckIForgotMyNameAgain):

Si unde se gasesc? puppy dog eyes

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns (pentru PuffuDement):

Mie mi-a trimis tata din strainatate laughing Cauta la librarii, la magazinele specializate in pictura (pentru asta sunt pastelurile :p ). Daca nu, cauta pe net, dar e mai greu cu transportul.