| andrushk50 a întrebat:

Cum se face coafura asta? http://www.perfecte.ro/......rest/85130

Fundă!

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=C3HY4DpGeTk e in genul astuia numai ca impletesti normal fara acea codita mina iar apoi largesti pe rand cate o curba din aia, una da una nu...ahh stai sa mai caut.

http://www.youtube.com/watch?v=Shm0bAs6G_M aici in tutorialul asta vezi de la gat in jos cum se impleteste pentru coada, adica coada normal impletita asa pe dedesubt. apoi tragi de par in modul ala numai ca la tine e una da una nu trasa.

9 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Numai la salon.
Costa 1 milion.

| andra13maria99 a răspuns:

Este sub forma coada de peste.ia mai multe suvite de par si impleestele cat mai spontan... sper ca te-am ajutat...mie cel putin imi ies asa cum ti-am zis. :*

| AmanoYuno a răspuns:

Incearca la saloane fiinda eu nu am mai vazut asa ceva in viata mea

| ImNotPerfect a răspuns:

Cauta printre tuturialele bebexo.

| BubuLina999 a răspuns:

Stiu cum se face dar nu stiu cum sa ti explic. revin cu un tutorial. imediat sa l caut

| andrushk50 explică (pentru BubuLina999):

Mersi ca te-ai chinuit si m-ai ajutat!

| BubuLina999 a răspuns (pentru andrushk50):

Mi am dat toata silinta. mi ar fi placut mare placere sa te ajut mai mult :*.

sper sa ti iasa coafura

| andrushk50 explică (pentru BubuLina999):

Pai mi-a iesit acceptabil alea care mi le-ai dat tu (tutorialele). Eu le-am cautat si nu le--am gasit ddeloc! Mersi!

| BubuLina999 a răspuns (pentru andrushk50):

Nu ai pentru ce. cu exercitiu o sa ti iasa excelen!(ca si mie)laughing oricum ..eu sper ca te am ajutat:*