| anonim_4396 a întrebat:

Cum se foloseste nuantatorul?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca-ti spun ca se foloseste intotdeauna cu prezervativ, te vei simti jignita.
Posteaza-ti intrebarea la categoria corespunzatoare, ca ti-ai facut un obicei din a posta aici, mereu.

| CristinaMaria1D a răspuns:

Pai se pune continutul plicului intr-un bol si folosesti o pensula speciala de vopsit ca sa amesteci.Iti umezesti parul apoi aplici de la radacina la varfuri nuantatorul, pe cate o suvita. Dupa ce ai terminat stai cu nuantatorul in cap aproximativ 30 de minute.(depinde de culoarea parului:daca il ai inchis la culoare stai mai mult, daca e mai deschis il lasi mai putin). Apoi te clatesti pe cap FARA sa folosesti sampon.Te speli pana vezi ca apa care curge din par e curata(Caci la inceput o sa curga culoarea nuantatorului). Apoi te usuci si gata. Sper ca te-am ajutat happy

| AndreeaNustiu a răspuns (pentru CristinaMaria1D):

Am si eu o intrebare:daca ma patez pe fata sau gat, se duce daca ma spal bine de tot?