| anonim_4396 a întrebat:

Cum va imbracati de obicei pentru biserica?

6 răspunsuri:
| Frenklynz a răspuns:

Pur si simplu normal, nu trebuie sa ai o imbracaminte anume.

Apache
| Apache a răspuns:

Http://www.funny-potato.com/......church.jpg

...gusturile nu se discuta

| dianafrumusika1 a răspuns:

Eu imi iau ceva pe cap fara fustite pantaloni mai pe scurt imbracaminte adecvata nu ma dau cu ruj nu imi iau ochelari si nu ma machez!

| Amelya02 a răspuns:

De cate ori mai intrebi asta?
adolescentii nu merg asa des ca tine la Biserica
si te imbraci normal, nu iti trebuie facultate
blugi si bluza, blugi si camasa
ce naiba e frate asa de greu?

| Ghfdsj a răspuns:

Depinde.
-blugi şi cămaşă.
-blugi şi tricou
-fustă şi cămaşă.
-fustă şi tricou.
Fusta nu trebuie să fie chiar aşa de scurta. o să dai impresie "proastă".
Şi depinde şi de vreme. Dacă e mai răcoare poţi să iei o gecuţă pe desupra tricoului şi blugi.
Şi pentru încălţat: tenişi, sandale, pantofi. depinde cu ce te îmbraci.
Fundă?

| pYsYyy a răspuns (pentru Ghfdsj):

Cat se poate de decent!