| GaBy*YOUr*DrEaM a întrebat:

Cum vi se pare ca un baiat sa aiba par pe piept ...contur la barba si perciuni la 19 ani big grin
vreau ceva pareri din partea fetelor

Răspuns Câştigător
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Uau tongue~ Pai.sa incep cu inceputu : parul de pe piept ma excita. Daca mai e si ondulat si negru il ador.Imi place sa imi mangai sanii de parul de pe piept la unui baiat.Conturul de la barba pot spune ca ma innebuneste.imi place sa ling conturul de barbuta de pe fata unui baiat si sa il dau cu frisca :pe barbuta asta conturata big grin apoi sa savurez barbuta cu frisca big grin e ca ciocolata cu fisca big grin Perciunii big grin Pai perciunii imi plac pentru ca atunci cand fac amor... Daca da prea tare baiatul il pot oprii tragandu'l de perciunei big grin :p~ Succes la gagicutssewinking

13 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Daca iei parul de pe piept pentru mine merge happy

| nimiiiiiic a răspuns:

Suuuper sexi, mai ales despre parul de pe pieptbig grin. Si barba nu mai spun, pe mine una nu ma deranjeaza, si iubitul meu are tot 19 ani deci...e cam barbatbig grin

| Rose_2860 a răspuns:

Cat de mult par pe piept? doar nu semeni cu o maimutabig grin

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Scz am facut o mik glumita big grin dar sincer, ...nu ma deranjeaza parul de pe piept big grin chiar imi place big grin

| IndescribableChild a răspuns:

Primul cadou ar fi o programare la salon...

| Nousername a răspuns:

Sincer,eu nu ii suport pe cei cu barba.Dar fiecare cu gustul lor.

| ChocaholicBi a răspuns:

Pai dupa parerea mea perciunile si parul de pe piept trebuie sa dispara. Fooooarte scarbos. Barba e ok

| aia a răspuns:

Mie sincer nu imi plac baietii cu barba par pe piept pnm...adica suntem in sec 21 ar trebui sa se epileze/rada ce vor ei(baietii) nu ca daca te epilezi(baieti) esti gayoh go on mi se pare o prostie totusi un baiat cu par pe picioare mi se pare naspa...da fiecare cu parerile lui si cu felul lui de a fi

| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Pai parul de pe piept e cam naspa...conturu la baar e ca.si perciuni is ca...sa zicembig grin

| Crs a răspuns:

Fara parul de pe piept si perciuni! barba e ok.

| annna a răspuns:

Fara perciuni si par pe pieptwinking restul ok

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Par pe piept... eeew.barba si perciuni arata bine

| GaBy*YOUr*DrEaM explică (pentru BlackMetalIsMyLife):

O femeie adevarata care stie cum arata un barbatwinking