| dancapitan a întrebat:

Cunoasteti vreun baiat (adolescent) care stie sa tricoteze, coase, impleteasca lucru de mana, etc?

10 răspunsuri:
| Adriannae a răspuns:

Nu, dar daca poti face toate astea, sau macar catvea dintere ele, felicitari!big grin

| Livianananana a răspuns:

Daaaa am eu un baiatt in lcs e e desul de popular bla bla bla si stie sa coasa si sa tricoteze a invatat cat a stat la bunica lui. te pups

| Triunghi a răspuns:

Fii serioasa! ce intrebari sunt astea? ba suntem TPU`isti ba nu mai suntem straight face?

| AngoOra a răspuns:

Nu. dar exista
esti tu unul dintre ei?batting eyelashes

| Isa a răspuns:

Nu si nu cred ca este vreo unul exista sanse sa fie 1 la un milion

| Adryanna_1259 a răspuns:

Eu stiu rolling on the floor... unu de la mine din clasa cica stie sa tricoteze... face cu bunicasa si cu alte babe sambata duminica in sat rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe noi ne invatase invatatoarea sa coasem si sa tricotam si sa impletim prin clasa a3a laughing, dar am uitat, doar sa cos mai stiu, dar dezastros probabil

| Dubbs a răspuns:

Nu si nici nu cred ca exista asemenea baiat.

| eveline_9271 a răspuns:

Nuuu big grin Si nu as vrea sa cunosc. Baietii sunt baieti, nu?

| eve7202 a răspuns:

Se pare ca nutonguelaughing