| Genevaaa a întrebat:

Daca am parul castaniu deschis si m-as vopsi un roscat portocaliu sa para natural ar prinde culoarea? Sau s-ar inchide? Nu vreau sa il decolorez sa il stric foarte tare

Răspuns Câştigător
| InYourPants a răspuns:

Nu prinde o prietena a facut asa fara decolorare are pete in cap zici ca e dalmatian

3 răspunsuri:
| yooshi a răspuns:

Sanse sa se vada doar la lumina.
Majoritatea trebuie sa inteleaga ca daca vrei sa iti iasa ceva cum vrei tu, trebuie sa te decolorezi. Daca te duci la cineva care stie sa faca asta si dupa ai si tu grija de parul tau, nu il deteriorezi.

| Genevaaa explică (pentru InYourPants):

Au. Am înțeles mersi mult

| Goddessss a răspuns:

Cred ca o sa iasă totuși mici reflexii.