| AnonymTPU a întrebat:

Daca aplic fixativ peste gel, va mai avea parul aceeasi fixare?
deoarece vreau sa luceasca parul ...si ma gandesc ca gelu ar fi o solutie...

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Pentru stralucire ai putea incerca alteva. care sa persiste pe parul tau mai mereu, nu doar cand vrei sa iti faci freza asta.hee hee Daca vrei iti spun ce folosesc eu si iti mai dau niste masti.laughing) Stiu ca pare aiurea pentru tine, fiind baiat, dar chiar o sa te ajute.tongue

7 răspunsuri:
| angel69lover a răspuns:

Dupa cate stiu eu...e bine sa aplici doar unul dintre ele happy ori gelul, ori fixativul;()) succes

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Nu incerca sa faci asta!
Ambele sunt produse toxice, care imbacsesc parul si il incurca.
Incearca sa aplici ori gel de par, ori fixativ.
Eu iti recomand un fixativ de la Taft, rezista 48 de ore pe par.
Sper ca te-am ajutat!

| AnonymTPU explică (pentru ÁnΌMŀŠ):

buna.Asta si folosesc taft 5 cel negru, sta perfect parul dar pur si simplu, parul pare uscat... vreau sa-i dau un aspect umed, lucios, si in acelasi timp bine fixat daca ai inteles ce vr sa spun... :) iar daca-l dau cu gel nu sta parul deloc la freza asta : http://img.buzznet.com/assets/imgx/2/1/1/5/0/8/3/0/orig-21150830.jpg

| AnonymTPU explică (pentru ÁnΌMŀŠ):

Apreciez efortu de scriere laughing te-am pupat!

| ÁnΌMŀŠ a răspuns (pentru AnonymTPU):

Oricand! Multumesc!batting eyelashes:*

| dragodana a răspuns:

Salut! Poti folosi gel(cele de la Taft sunt cele mai rezistente), iar pentru luciu un lac de par(Oriflame sau Taft). Succes!

| comsacodrut a răspuns:

Nu face asata.Ia-ti un gel mai bun si gata