| FataAmintirilor a întrebat:

Daca ar fi sa va tundeti maine.ce frizura ati alege? filat sau in scari?

17 răspunsuri:
| princessandra a răspuns:

Filat.

| Misspink2000 a răspuns:

Filat...asa ma tund mereu

| allynNa20 a răspuns:

Filat

| MarioOnette a răspuns:

Cred ca in scari

| AmD a răspuns:

Sunt dragute ambele...

| 拉维尼亚 a răspuns:

Filat si in scari e unu si acelasi lucru!

| RamonaRay a răspuns:

Aman2

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! poti alege sa te tunzi in scari apoi sa-l filezi asa va iesi super eu asa ma tund mereu! Iar daca vrei o singura varianta poti alege in scari daca ai volum ca altfel va arata urat deoarece ai avea mult volum la varfuri si deloc la scalp iar daca vrei filat este si daca ai volum si daca nuwinking! Dar tot in scari si filat e mai frumos! Succes!

| faramatania a răspuns:

Shag laughing

| AlberT1 a răspuns:

Filat

| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

In scari.

| ralucaantohe a răspuns:

Scari

| iulikutza14 a răspuns:

Filat eu sunt tunsa filat si prietenii mi-au spus ca imi sta bine iti da un look mai fresh a nou pe cand in scari...
aper ca te-am ajutat
funda?

| selysol a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Nu e adevarat nu e acelasi lucru cand vrei sa ti-l filezi il mai raresti daca e foare des firul de par iar scarile sunt o forma ma rog daca filezi foarte foarte tare se poate sa arate ca niste scari dar nu e acelasi lucru!

| enwGiulia a răspuns:

Eu am avut parul drept si am avut multe frizuri.Intr-o zi m-am filat, mi sa incretit parul si asa a ramas...Acum imi pare rau si daca ar fi sa mai aleg odata dintre cele doua, m-as tunde in scari fara regrete.Bafta :*