| stephanixx a întrebat:

Daca imi epilez mustata cu crema are ceva? am ramas fara benzi si sunt in criza de timp

Răspuns Câştigător
| CryShiAtat a răspuns:

Dacă te grăbeşti nu este nici o problemă. Este adevărat că în momentul în care foloseşti cremă depilatoare face firele de păr să crească mai repede faţă de benzi care smulg firele din rădăcină. Însă ai grijă deoarece majoritatea cremelor depilatoare lasă un puternic miros de sulf (ouă clocite).
Sper că te-am ajutat!
P.S.: Dacă crema ta depilatoare nu are sulf poti sa imi spui si mie numele ei?

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Esti in criza dar ai scris aici... That is fucked up.

| darrio2007 a răspuns:

Daca erai in criza de timp nu mai scriai aici.

| stephanixx explică (pentru Seby90):

Nu ti-am cerut parerea, da? aveam nevoie de o parere urgent!