| Aksjnsnajs a întrebat:

Daca iti iei mustata cu aparatul de sprancene, creste mai repede?

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Epilează-te și vezi ce iasă! Dacă e aparat de sprâncene cum crezi tu că îl poți manevra între buze și nas? Există aparate de ras pentru fiecare parte a feței! Folosește un aparat corespunzător locului respectiv!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Parul creste la fel de repede cu orice l-ai taia, ca-i ras cu cu big-ul sau cu aparatul electric, tot una este si tot la fel creste.