| Kim002 a întrebat:

Daca rochia mea de banchet este alabstru cu negru ce culoare as putea sa-mi fac unghiile, in afara de albastru sau negru

Funda

13 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ar merge foarte bine rosu.

| JustmeV a răspuns:

Un mov mai inchis.

| CrazyName a răspuns:

Alb, dar mai sclipicios.

| Xtadelo a răspuns:

Galbene sau verzi thinking

| Ionella001 a răspuns:

Gri metalic! happy

| AleIuli a răspuns:

Transparente sau un mov inchis sau poate un alb

| qMiruq a răspuns:

Alb cu un model dragut, Roz pal, roz electric, verde electric, verde pal, galben pal, un mov stins, maro inchis, cam atat :* multa bafta, orice culoare ai alege sunt convinsa ca vor arata superb, stai linistita! happy

| titinFVf a răspuns:

Un roz de la Elegant asa se da mama

| AdelaAde7 a răspuns:

Crem, culoarea gelului si cu putin sclipici argintiu cu particule colorate (daca intelegi cum vine asta laughing ), french de ce nu?! e clasic dar si foarte frumos, simplu si elegant pana la urma tot ce este simplu este de o suta de ori mai frumos decat ceva extravagant. Culori nude se poarta, sunt foarte placute :* Sper ca ti-am fost de ajutor distractie la banchet (si eu am banchethee hee )

| CoolImages a răspuns:

Portocalii,deoarece culorile sunt complementare.Arata foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Merge alb, turquoise, violet mai inchis, verde sau poti opta pentru o manichiura french.
Te pup!

| 23DiaDia a răspuns:

Ar merge un frech, i-ar da rochiei un plus de eleganta si stralusire, mai merge si o nuanta de bej sclipicios care ar da usoare tente de Paris. de asemenea merge si un corai simplu, mat si curat si de ce nu chiar un ciocolatiu matwinking acestea sunt sugestiile mele. sper sa iti placawinking funda?happy

| Kim002 explică (pentru AdelaAde7):

Distractie placuta si mersi mult de ajutor happy