| carelululu a întrebat:

Dati-mi si mie imagini de freze de baieti si barbi misto de baieti si look-uri interesante si sexy de baieti din care sa ma inspir

5 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

De ceraised eyebrows? ti-e lene sa dai un search pe google?laughingvrei sa facem noi asta pentru tine? tu singurel nu poti?happy

| diavolitadulce a răspuns:

Baga niste gel in par si gata. cu cat sta mai sculat cu atat e mai cool. hai pa

| carelululu explică (pentru diavolitadulce):

Bun raspuns mersi

| diavolitadulce a răspuns (pentru carelululu):

Pe bune?

| carelululu explică (pentru diavolitadulce):

Da pentru ca la unele le plac aia cu parul mare si pe ochi sau ala intro parte si e bine ca mi-ai zis decat sal dau in sus