| Patry11C a întrebat:

DAU COROANA! Bună! Am un ten care are câteva coșuri pe el. Folosesc un gel de la cera ve pentru coșuri și înainte foloseam unu de la garinier tot pentru coșuri. Întrebarea mea este : Îl pot folosii pe cel de la gariner dimineața și pe cel de la cera ve seara? Țin să menționez ca cel de la garnier nu prea a dat așa mari rezulatate dar a mai micșorat coșurile.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand folosirea apei si a sapunului, atat dimineata cat si seara, in special seara cand ai tenul incarcat de praf si impuritati care se depun in proii fetei incarcandu-i si asa apar punctele negre car ulterior se infecteaza si apar bubele pe fata.

Pastrand tenul perfect curat prin spalarea obligatorie ZILNICA, nu vei mai avea cosuri sau late probleme cu tenul.

| Violleta2022 a răspuns:

Apropo, coroana se ofera numai mortilor!
Aici pe forum se ofera doar o FUNDA virtuala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coroana o duci la mort, aici dai funda, cel mai bine mergi la un medic ddermatolog si intreaba l cum este bine sa folosesti gelurile, nu este de glumit cu tenul ca te iriti de nu te mai faci bine deloc. Nu cauta sfaturi pe net, cauta le la medici reali. Ce varsta ai? Vezi sa nu i duci doctorului o coroană daca te vindecălaughing se va bucura enorm.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Poti folosi ce vrei tu pe cosuri, dar cel mai bine este sa iti controlezi alimentatia, pentru ca de acolo porneste totul.
Pielea este organ excretor, incearca sa elimine toxinele pe care tu le tot bagi in corp.
Elimina grasimile saturate (cartofi prajiti, chipsuri) si alte produse ultraprocesate. Mananca cel putin un fruct zilnic si ai sa vezi ca pielea iti va multumi.

| Patry11C explică (pentru anonim_4396):

Sunt nouă aici și din câte am citit am văzut cu,, dau coroana ". scuze pentru greșeală.