| Ionucaaa a întrebat:

Dau funda pentru. cel mai util şi rapid răspuns!winking Tocmai am aflat despre tehnica hair chalking de a-ţi face şuviţe (cu "pasteluri" speciale). Nu ştiu însă dacă cele cumpărate de mine sunt non-toxice şi potrivite pentru. aşa ceva. Eu una am Fine Soft Pastel de la Reeves. E potrivită? Aştept răspuns + FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| elik a răspuns:

Hei happy da..am auzit ca sunt bune si foarte usor de aplicat aceste pasteluri.dar am inteles ca toata gama contine un chimical in proportii mai mari sau mai mici care este toxic.dar stiu persoane care le-au folosit si ii ok.deci n-ai de ce sa te temi. happy

2 răspunsuri:
| Ionucaaa explică (pentru elik):

Deci pot să folosesc fără probleme. Asta voiam să ştiu. MS! :* :*

| elik a răspuns (pentru Ionucaaa):

Ajuta-ma,daca vrei, sa castig o poseta printr-un like la aceasta adresa.multumesc mult:) http://www.facebook.com/....../photo.php