| anonim_4396 a întrebat:

De ce ma inrosesc asa de tare la fata.Mai ales acum cand a venit caldura. Poate ma veti lua cum ca sunt prea timida, dar nu sunt deloc asa.Cum sa ma fac sa ma simt in pielea mea.Deci simt ca ard..Sunt singura (neobinsnuita) ori mai sunt asa si altii.Cred ca sunt si singura din scoala straight face.Mda... fara raspunsuri la misto va rog.

8 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Inspira adanc, asculta muzica care sa te relaxeze.

| KเĐu540 a răspuns:

Fii mai indiferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E de la circulatia periferica a sangelui...simti si mainile si picioarele calde? si eu ardeam ca o sobahappy vara daca stau fara sa ma bag in apa ma sufoc-cred ca am fost delfin intr-o viata anterioarahappy

| Snoopyyy a răspuns:

Poate sa fie si de la alimentatie, incearca sa nu bei sucuri, si mie mi se intampla dar de cand nu prea mai consum suc nu mai prea ambig grin

| ByByLoVe a răspuns:

Mda... e posibil sa fi mai sensibila la caldura...si nu esti neobisnuita esti speciala:*

| GreenEyed a răspuns:

Si eu patesc asta.Vara..mai ales in liceu ca e mult mai cald decat afara, sunt rosie rau de tot.Eu una nu am reusit sa fac nimic in privinta asta.thinking ..Doar daca-mi fac vant constant se duce roseata.

| Ryuuzuka a răspuns (pentru GreenEyed):

Mda..si nu te deranjeaza cand se mai fac observatii la aspectul tau?straight face

| GreenEyed a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Iti dai seama ca da! Dar chiar nu am ce face. Daca tu o sa gasesti vreo modalitate te rog sa ma anunti si pe mine.