| anonim_4396 a întrebat:

De ce poarta "Hannah Montana" (miley cyrus) peuca blonda cand canta?

Răspuns Câştigător
| Mo a răspuns:

Pentru a nu fi recunoscuta de cei din jur cine este ea de fapt

90 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt ca nu vrea sa fie recunoscuta de fani...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hannah Montana poarta peruca ca sa nu fie recunoscuta si tratata altfel doar pentru ca este vedeta... ea vrea o viata normala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a nu fi descoperita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu fie recunoscutatonguehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca cei de la scoala sa nu o recunoasca! vrea sa aiba o identitate ASCUNSAAAAAA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deoarece este mai frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deoare ce nu vrea so vada nimeni ca mieyli e hanah

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea o poarta pentru a nu ri recunoscute pentru a ave o viata normala si una vedeta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a nu fi recunoscuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

K sa se ascunda cand face pe vedeta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa nu afle ca ete Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca asa a vrut si ca asa ii palce

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley nu vrea sa sa fie recunoscuta ganditiva cum ii sa te urmareasca toti paparati e dificil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley nu vrea sa sa fie recunoscuta ganditiva cum ii sa te urmareasca toti paparati e dificil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pentru ei ii placea de adevarata hannah montana si seamana mult miley cu reala hannah si a vrut sa nu rateze ocazia de a semana leid cu hannah si a si-a pus o peruca s-a machiat si s-a imbracat ca ea asa ca ea a vrut sa ramana totusi un secret dar nu s-a putut asa ca am auzit ca ea vrea sa renunte real la peruca! aaa si mai am un mic raspuns a vrut sa aiba 2 identitati tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hannah poarta peruca pentru ca sa isi ascunda adevarata indentitate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa nu fie prea mare agitatie in preajma ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea poarta peruca findca nu vrea so recunoasca lumea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru sa fie hanna MANTANA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poarta pentru ca are doobla personalitateee (PS pui cam multe intrebari big grin)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deoarece are un secret

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca nu vrea sa o recunoasca oamenii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa fie diferita miley fata de hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca hanah montanah adevarata e blonda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa se dea drept Hannah Montana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate pentru canta foarte frumos si bnine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca sa nu o recunoasca nimeni dintre prietenii ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a nu fi recunoscuta de ceilalti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hannah poarta peruca pentru ca ii placea sa fie o fata obsnuta s nimen sa nu se poarte cu ea ca si cu un star

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea poarta peruca ca sa nu afle cunoscutii si prietenii ca de fapt ea este Miley.Adica pentru a nu i se afla secretul.