| anonim_4396 a întrebat:

De ce poarta "Hannah Montana" (miley cyrus) peuca blonda cand canta?

Răspuns Câştigător
| Mo a răspuns:

Pentru a nu fi recunoscuta de cei din jur cine este ea de fapt

91 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca nu vroia sa fie recunoscuta. Ca vroia sa fie normala si o cantareata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea purtat inainte peruca blonda ca sa nu afle colegii ei ca este o vedeta pop, pentru ca daca ar fi aflat adevarul chiar atunci cand a devenit vedeta pop nu ar fi tratao ca o colega simpla ci ca o vedeta in scoala lor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O poarta deoarece vrea sa fie o fata obisnuita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asta va intreb si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca o sa fie descoperita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca asa i-a spus bunica ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca sa se faca diferenta dintre miley si hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deoarece ii sta bine asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa nu observa cineva ca este miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti prost sau proasta?
nu te gandesti ca ea atunci cand e blonda e hannah si cand e bruneta atunci e miley. e ca si cum ea e doau personaje!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca asa vrea ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca nu vrea sa aflumea lumea cineia in realitate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca nu vrea sa aflumea lumea cineia in realitate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca nu vrea sa afle lumea cine e ia in realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca e faina blonda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca sa nu o cunoasca colegii.De acea se numeste Hannah Montana dar numele adevarat este Miley Cyrus sau cum se numeste in filme Miley Steward.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este o intrebate buna.eu cred ca pentru ca este un personaj chiar daca este real ea joaca intr-un desen aminat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentruca cu paruca sunt hana montana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca lumea sa o creada ca e Hannah Montana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu fie recunoscuta de oameni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ptr ca e hannah

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi nu stiti scrie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand se scrie peruca nu peuca si daca te-ai uita mai atent la serial ai afla de ce poarta peruca:e vorba de ofata care duce o viata dubla miley(fara peruca) si hannah, vedeta pop cu peruca, poarta peruca pentru a-si pastra identitatea secreta pentru a duce o viata normala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hannah montana poarta peruca sa nu o asalteze fanii la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta are 70 de mii de nume si pe cel adevarat nu il poarta:ba miley, ba hannah montana, ba miles. da' pe ea o cheama destiny hope cyrus si e un nume de mii de ori mai frumos ca cele pe care si le a ales ea.

| Aly_8868 a răspuns:

Pentru a nu o recunoaste cei din jur si fanii si pentru ca ii place mai mult viata normala.

| onny_3288 a răspuns:

Hannah montana poarta peruca cand canta deoarece se presupune ca e altcineva cand e hannah...

| lilly_1731 a răspuns:

E un serial. nu il sti?
ca sa nu fie recunoscuta

| romina_5527 a răspuns:

Ca sa nu fie recunoscuta.
romina

| paulabalerina a răspuns:

Pentru ca sa nu fie descoperita de colegi amici. k ea de fapt este miley cyrus