| Tzucu a întrebat:

De la ce mancaruri te ingrasi? happy

Răspuns Câştigător
| sourbiscuiT a răspuns:

Buna. Pai mancarurile care ingrasa sunt majoritatea, dar le poti alege cu grija.Trebuie sa te feresti de prajeli (cartofii prajiti), cele cu calori si grasimi(prajitura)si ai putea renunta la mancarea fast food(in special chipsuri si cola).

15 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

De la prajeli, dulciuri si produse fainoase

pa-pa

| Debb a răspuns:

Toate! in afara de legume. chiar si fructele in exces ingrasa. totul trebuie mancat cu limita si sa fie cat mai slab in calorii.

| lavynya1 a răspuns:

De la mancarurile prajite in special!(Fast-food). Funda?

| cornel a răspuns:

Pastebig grin

| ƦαℓυҜα a răspuns:

De la mai multe mancaruri grase si daca vrei sa tii regim nu trebuie sa mananci multa paine!
Fundita?big grin

| laure_3087 a răspuns:

Te ingrasi de obicei de la mancarea gen fast-food, de la chipsuri, carnea prajita, dulcuri, grasimile si alcolul. In special e cam greu sa tii dieta si sa te abtii de la aceste tipuri de mancaruri.

| pinguinuVerde a răspuns:

Cred că te poţi ingraşa de la mâncarea fast-food şi dacă mănânci multă pâine. şi cred că şi pe fond de stres laughing

| theorizer a răspuns:

In special de la carne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ales de la carne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate, in afara de apa(care nu este mancare, ci bautura) happy

| LaurikusDiDi a răspuns:

Buna. De la mancarurile bogate in glucide si lipide. Adica prajeli si dulciuri in abundenta. Incearca sa mananci cate putin din fiecare, fara sa abuzezi, mai cate un fruct intre mese (in afara de banane sau na.) si sa vezi cum iti mentii silueta:*. Poti manca si prajeli si ce vrei tu. dar cu masurawinking. Nu in stil "nehalit". sa vezi cum o sa fi bine:*. baftawinking!

| pilotmarina a răspuns:

Toate mancarurile ingrasa happy, in afara de apa(care nu este mancare, ci bautura)

| Muxa a răspuns:

Seminte prajituri paste produse fainoase arahide, alimente prajite etc

| machia a răspuns:

De la multe. daca imi dai funda iti spun un secret prin care sigur slabesti

| duxi a răspuns:

Pai cele tip fast food si cele cu grasimibig grin