| Nume6 a întrebat:

De unde pot și eu cumpăra produse cosmetice online?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.chanel.com/us/makeup/new-arrivals/
https://www.sephora.ro/? gclid=EAIaIQobChMI18bjlNLb6gIVmamyCh3crwGlEAAYASAAEgIc6vD_BwE

| Adry05 a răspuns:

Elefant, aoro, 10001 cosmetice, pink panda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avon

| alina2k18 a răspuns:

Accesibile si multibrand pe notino.ro
Smechere dar scumpe pe sephora.ro
Ce produse vrei?

| Nume6 explică (pentru alina2k18):

Pe sephora am văzut multe ieftine, sunt contrafăcute acelea?

| Nume6 explică (pentru alina2k18):

Vreau ceva la un preţ decent, nici ieftine, nici scumpe, și să fiu sigură că nu pun sănătatea în pericol

| alina2k18 a răspuns (pentru Nume6):

Nu, cum sa fie contrafacute.
Sper ca vorbim de www.sephora.ro nu sefora sau seffora ca am niste emailuri dubioase de la unii de se dau sephora :))
Au reduceri mari la unele produse, si eu am prins fonduri de ten reduse gen 80% culori inchise, eu oricum sunt bruneta si combin fondurile de ten pentru nuanta perfecta deci ma avantaja.
In ultima comanda mi-am luat o gramada de produse care la pret intreg erau minim 600 ron si eu dadui doar 200.

| Kareta_Veronica_2000 a răspuns:

Pink panda - sunt produse si promotii ieftine si bune
Mac, sephora, inglot- super scumpe dar okay
Pensule de machiaj. Ro- ieftine dar nu prea durabile

| CleanHeart a răspuns:

Era un site makeup parca

| DeeDee817 a răspuns:

Notino
Pink panda
Makeup Shop
1001 cosmetice
Depozitul de cosmetice
Salon provider
Sephora
Douglas
Makeup.ro
Parfimo.ro
Primesc Funda?