| cataman30 a întrebat:

Deci, am eu o curiozitate de multa vreme si nu gasesc nicaieri un raspuns. Ochii mei, in lumina puternica sunt albastrii deschis, iar in lumina slaba sunt verzi. La lumina normala sunt ceva intre, nici nu stiu cum se numeste culoarea aia, e un fel de gri... Deci, intrebarea este, exista vreo denumire exacta care sa caracterizeze acest tip de ochi?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si îi am exact la fel laughing

| cataman30 explică (pentru anonim_4396):

Si cum se numeste tipul asta de ochi? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru cataman30):

Chiar nu stiu happy

| dayli a răspuns:

Sa spun sincer la mine e la fel, asa e de cind sunt mica si nu exista nici o explicatie!

l