| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

E nepoliticos, daca i-as arata la frizer o poza cu barba sau tunsoare si as intreba daca mi-ar sta bine cu acea barba sau tunsoare?

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nepoliticos, la unele saloane chiar sunt cataloage cu modele de tunsori.

| alexandrovich123 a răspuns:

Nu, nu ar fi nepoliticos, din contra, ar fi mai bine asa ca sa stie ce are de facut

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa fi nepoliticos sa il intrebi pe om fix despre meseria lui și despre un serviciu pentru care platesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nepoliticos, o data un frizer m-a lovit in ficat ca l-am intrebat de o freza dintr-o revista de tineri.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

A fost doar o gluma, nu m-a lovit.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, doar te-a tăiat cat sa ți-l scoată și să-l vândăhee hee

| minrest a răspuns:

Adesea se cere o tunsoare ca cea dintr-o fotografie.

| JicaContra a răspuns:

Unui frizer, nu
unui "stilist" care crede ca face arta, s-ar putea sa faca urticarie tongue

| Reghqen a răspuns:

Nu e nepoliticos, e meseria omului iar este dreptul tău să ii ceri o părere având în vedere ca îl plătești, și bineînțeles ca îți și dorești să știi daca acel tip de barbă sau de freză ți-ar sta bine sau nu, iar asta doar întrebăndu-l pe el o să aflii deoarece este specializat în meseria aceea.

| mgtow a răspuns:

Nu e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nepoliticos, asta e meseria lui, de a tunde!

| Panamax a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Cum naiba nu te prinzi de niște chestii așa de evident absurde încât e clar că e glumă?