| AlleMarie a întrebat:

Eu am 10 ani si stau cu prietenii pe drum.Ce pot sa port sa se potriveasca cu niste unghii cu sclipici de genul asa:http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Sincer eu sunt impotriva sclipiciului ( bun fiecare cu gusturiile lui )
daca vrei sa mergi undeva sa fi eleganta iti recomand o rochita cat de simpla pana la genunchi alba, mov sau alb cu putin negru
iar daca vrei doar sa stai pe afara incearca in maieu cu foarte putin sclipici o perece de pantaloni scurti si niste sandalute elegantehappy

2 răspunsuri:
| DerpyXD a răspuns:

Depinde ce stil vrei dacavrei sa vb despre moda sau relatii id meu e:briana. katerina!

| AlleMarie explică (pentru DerpyXD):

Da accept la cerere eu sunt mariacernica.