| Biuta95 a întrebat:

Fetelor, am o pagina "RainBowlove struck" si v-as roga frumos, se poate sa primeasca si pagina cateva likeuri?
Scuzati-ma daca suna stupid, dar vreau si eu sa creasca.
Cine doreste sa fie admina pe pagina?
PS. Va rog, un like de fiecare la "RainBowlove struck"

11 răspunsuri:
| OanaSiCamAtat a răspuns:

Ok

| Biuta95 explică (pentru OanaSiCamAtat):

Multumesckiss

| AleXandrUavfc a răspuns:

Em, cui ii pasa?

| Biuta95 explică (pentru OanaSiCamAtat):

Te intereseaza sa fii admina la pagina? love struck

| OanaSiCamAtat a răspuns (pentru Biuta95):

Mda..de ce nu..mai am o pagina cu 765 like-uri.pot sa te ajut cu niste like-uri si mai creste pagina..deci da as vrea.

| Biuta95 explică (pentru OanaSiCamAtat):

Ce facebook ai? love struck ca sa te adaug love struck

| kiduţa18 a răspuns:

Nu vreau să fiu rea, dar nu mai cerşi like-uri. Dacă pagina e bună şi nu are numai chestii pentru copile deprimate şi fără lipsă de ocupaţie, oamenii o să-i dea like fără să cerşeşti. Şi TPU nu e site de publicitate.

| Biuta95 explică (pentru kiduţa18):

Ahă. Am prins ideeawinking si sincera sa fiu..stiu si eu faza cu cersitul like.urilor..doar ca.așa daca astepti... dureaza "o tona".winking

| kiduţa18 a răspuns (pentru Biuta95):

Înţeleg,înţeleg. Sper că nu te-ai supărat pentru răspunsul meu.

| Biuta95 explică (pentru kiduţa18):

N.am de ce kiss ..ba chiar deloc. Pt ca uneori si eu mai spun asemenea lucruri, care sunt adevarate. Si oricum.e pentru a "nu te face de rusine" chestia asta cu " nu mai cerși like.uri".kiss