| InTheAir a întrebat:

Fetelor,
Ce incaltaminte recomandati (exclus pantofi cu toc inalt!) pentru o rochie lunga neagra de voal?
Nu vreau sa aud de pantofi cu toc inalt ca nu-i suport. Pentru schimbat o sa am niste balerini (desi nu merg, dar n-o sa rezist o noapte intreaga in alti pantofi). Dar vreau altceva de "inceput".
Ca sa merg in balerini de la bun inceput nu cred ca e ok, pentru ca nu se prea potrivesc.
Rochia inca n-am ales-o dar stiu 100% ca va fi lunga, de voal, neagra (negru cu ceva, rosu probabil; am un tipar in minte... am si vazut ceva asemenator).

3 răspunsuri:
| Daiana03 a răspuns:

Daca zici ca e o rochie lunga, iar pantofii nu se prea vad, poti alege o pereche de balerini ceva mai eleganti sau niste pantofi cu toc nu foarte inalt.

| InTheAir explică (pentru Daiana03):

Rochia e lunga, pana in pamant; ceva in genu: http://images9.okr.ro/......00_700.jpg (nu e asta, dar in stilul asta)