| minime3 a întrebat:

Fetelor ce parere aveti de rochiile inflorate? De exemplu roz pastel? Credeti ca pare un look demodat? Voi purtati? Eu as asorta o rochie de acest gen cu un baticut. Ce ziceti? Dar voi domnilor, apreciati astfel de look romantic, sau preferati ceva mai simplu pentru noi? Multumesc! Dau funda!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru mine baticut nu îmi inspiră de cat habotnică

| Cinic a răspuns:

Cel mai mare barinwash al lumii este moda. Pe cuvantul meu, ma ia capul ca ceva se " poarta" si altceva " nu se mai poarta". Imbrcate domnisoara cu ce iti place. Tie trebuie sa iti placa nu la altii. Spre exemplu eminem a socat pozitiv pe toata lumea cand la un eveniment in dubai cu toti atletii si actorii si seicii, eminem a venit cu u ceas g shok de 100$, o geaca de piele simpla si o pereche de blugi simpli si niste air max 93 in picioare. Suma totala, undeva pe la 500$. In timp ce aia erau imbracati de sute de mii si de la cei mai mari designeri mondiali. Nici nu mai vorbesc ca aveau ceasuri literalmente de zeci si sute de milioane.

| LaviniuA a răspuns:

Sunt frumoase. Ne place cand le imbraca, dar si cand le dezbraca big grin

| pisica2017neagra a răspuns (pentru Cinic):

Așa e!

| pisica2017neagra a răspuns:

Foarte drăguțe.și eu am
Nu trebuie sa fie acel ceva la moda ca sa arăți bine în el, cât timp te simți bine și ai încrederea de sine ridicată, nu ai de ce să îți faci griji

| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt frumoase si vara asta se poarta din nou rochitele inflorate, chiar sunt la moda peste tot in lume!
Cat despre baticut, leaga-l de manerul posetei, nu-l pune pe cap precum babele.