| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor cu ce crema sa ma dau pe calcaie sau ce sa fac sa nu mai fie urate vreau sa aiba un aspect curat. ziceti-mi de unde pot sa si cumpar cremele.

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Eu am obtinut rezultate excelente, tinandu-mi picioarele in apa calduta, apoi am aplicat pe ele crema School care costa 35 Lei.Ti-o recomand cu caldura.Anul trecut tin minte ca am cumparat o crema romaneasca scria pe ea crema pentru ingrijirea calcaielor,nu mai retin cum o chema, dar a fost mai ieftina, si la fel de eficienta.

| DinaraStakhovska a răspuns:

Paii mai intai trebuie sa le inmoi in fiecare seara in apa fierbinte cu sapun. apoi trebuie sa iti iei o crema speciala pentru. acest lucru.Du-te la farmacie si cere`i doamnei farmaciste o crema pentru. calcaie ...sau daca ai de la cine ia un catalog avon si cumpara`ti o crema de acolo...sigur are si pentru. calcaie.:XSper ca te-am ajutat

| DinaraStakhovska a răspuns:

Buna!
Trebuie sa iti inmoi calcaiele in fiecare seara in apa fierbinte cu sapun si apoi sa le dai cu crema.Crema o gasesti in faramcie.ii spui dnei farmasiste de crema pentru calcaie ea iti va da... daca nu cumpara`ti de la avon. love struck App scuze daca am dt doua raspunscuri dar nu stiu ce are TPU :X

| express11 a răspuns:

Yves rocher-crema de picioare-talpa, naturale, franceze

| LoveAnime4ever a răspuns:

Pai te poti duce la farmacie si sa intrebi ce crema de calcaie ar fi mai buna.

| Adina45 a răspuns:

Buna:-H pai eu am o crema f buna se numeste heel rescue si in 2 zile a trecut le gasesti in farmaciii
dar mai intai:inmoaieti picioarele in apar fierbinte si dupoa te dai cu crema

| Emmi a răspuns:

Eu ma dau cu crema de galbenele.E foarte buna