| BlackNights a întrebat:

Foloseste cineva crema de galbelene cu propolis pentru acnee? Daca da de la ce producator si cum va merge cu ea?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| addelle21 a răspuns:

Cele mai bune sunt produsele cumparate de la Plafar. Pentru acnee iti poti achizitiona tot de acolo si argila cosmetica si ulei din arbore de ceai, sunt miraculoase si rezultatele se vad in aproximativ doua saptamani. Succes!

| BlackNights explică (pentru addelle21):

Mda,nu stiu ce sa zic mai ales de argila, eu am folosit-o cam 2 luni in primavara si mi-a facut mai rau, pentru ca imi usca groaznic toata fata(iar eu nu am cosuri pe toata fata)si nici o crema hidratanta nu dadea rezultat.Si da, si crema asta de care intrebam eu e tot de la plafar/farmacii naturiste.

| addelle21 a răspuns:

Tocmai asta e rolul uleiului din arbore de ceai, aplicat dupa curatarea mastii de argila, hidratarea pielii fetei si marirea elasticitatii pentru a diminua senzatiei de dezhidratare.

| PaNdIsPaN a răspuns:

Sallut pontul meu e sa te dai i fiecare seara cu ea pe toata fata...la mine merge.si in plus propolisul e dezinfectant si galbenelele sunt pbune pentru cicatrizarea "urmelor" poti incerca nu este scumpahappyo poti lua de la plafar si fiind naturala nu are cum sa-ti afecteze mai rau acneea
happy:*