| oldschoolrom a întrebat:

Folosesti/ai folosit vreodata aparat Timmer pentru a lua parul din nas? Ma intereseaza daca ustura si daca ia tot parul din nas?

7 răspunsuri:
| oldschoolrom explică:

Trimmer, scuzati.

| darrio2007 a răspuns:

Trimmerul ti-l taie(tunde) nu ti-l smulge.Folosesc asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| oldschoolrom explică (pentru darrio2007):

Dar nu ia tot parul din nas, nu? Ca si parul care este acolo are un rol. tu de care detii?

| oldschoolrom explică (pentru Barbu_Andrei_1992):

Dar nu ia tot parul din nas, nu? Ca si parul care este acolo are un rol. tu de care detii? Unul de 20 lei fata de unul de 75 lei care e diferenta? Aceea de firma si atat?

| darrio2007 a răspuns (pentru oldschoolrom):

Tund doar ce se vede inestetic.Ce iese din nari.Am luat de la Braun. Oferta pe jumatate 58 ron.

| oldschoolrom explică (pentru darrio2007):

Pai si eu normal, parul ce iese din nari il vreau sa nu mai fie dar cum fac eu sa fie luate doar cele care sunt iesite afara si nu toate sau majoritatea?