| dya69 a întrebat:

Funda+Vot! Buna, vreau sa'mi pun cercel in spranceana, puteti sa'mi spuneti ce riscuri exista, daca merita sa'mi fac, daca doare etc. =*

Răspuns Câştigător
| Adina77 a răspuns:

De ce-ti trebuie tie cercel in spranceana?
Oare crezi ca esti mai frumoasa sau mai inteligenta asa?
De ce trebuie sa faci tu musai tot ceea ce face turma?
Vrei sa demonstrezi ceva cuiva?
Vrei sa-ti atragi antipatia profesorilor?
Nu-ti este bine asa cum esti?
Eu sugerez sa mai reflectezi.ia vezi, poate nu-ti trebuie neaparat.

4 răspunsuri:
| Adelin16 a răspuns:

Daca imi dai id tau nu te doarelaughingplz

Răspuns utilizator avertizat
| dya69 explică (pentru Adina77):

1. imi place
2. nu cred ca sunt mai frumoasa sau mai inteligenta dar imi place
3. daca mi`l fac, il fac ca-mi place, nu ca`l au majoritatea
4. nu demonstrez nimanui nimic
5. evident ca nu
6. ba da

, merci mult

| Adina77 a răspuns (pentru dya69):

Ce iti poate placea la un cercel in spranceana?
Inteleg,un tatuaj discret dar care se duce in timp,intr-un loc mai putin vizibil,ca sa fie doar secretul tau.
Daca nu l-ar fi avut majoritatea, n-ai fi avut cum sa stii despre el.
Deci recunosti singurica.iti este mai bine asa, fara el.
Cu placere.era doar o opinie.
Si inca ceva:un belciug in spranceana te indeparteaza de feminitate.
Peste 10 ani o sa-ti vina sa mori de ras de ceea ce ai vrut sa faci acum.