| irinuk28 a întrebat:

Fundaaa! Ce parere aveti de fetele care poarta pantaloni cu tur lasat? Voi purtati? Eu port din cand in cand. Totusi v-as ruga sa nu jigniti.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Cigarettă a răspuns:

Şi eu port şi îi ador puppy dog eyes, având în vedere că port ţinute mai "sport" ♥
Mi se pare că aceşti pantaloni la fetele slabe vin perfecţi şi le fac puţin mai "plinuţe"smug

8 răspunsuri:
| Onixuţa a răspuns:

Hey!
Aceşti pantaloni mi se par absolut superbi!
Când eram puţin mai slăbuţă purtam non-stop. Acum port, dar am mai adăugat în "meniu" pantalonii obişnuiţi.
Mie şi acum mi se par super okay. big grin
Fetele care poartă aceşti pantaloni..Hmm, depinde de lungimea picioarelor, grosimea picioarelor, şolduri, posteror. Să ştii că îţi taie puţin din înălţime, dar dacă eşti mai înăltuţă nu îţi face probleme. big grin
Ca să te pot ajuta cu răspunsul complet spune-mi cât eşti de înaltă, dacă ai picioarele mai subţiri, şoldurile contează mult.
Pupici, ţinem legătura!

| aceeasi a răspuns:

Nu te lasa influentata de parerile altora! Daca tu consideri ca arati bine cu astfel de pantaloni si ca iti reprezinta personalitatea, atunci continua sa ii porti! Cel mai important este ca tu sa te simti bine. Daca insa cauti o parere sincera poti intreba o prietena cum i se pare ca iti sta cu ei!

| irinuk28 explică (pentru aceeasi):

Buna,eu port ceea ce imi place mie normal, nu ce le place altora.Doar vreau sa stiu parerea voastra.Atata tot. :*

| irinuk28 explică (pentru Onixuţa):

Buna,pai am 1.65, sunt si slabuta, deci ma avantajeaza destul de mult. :*

| Pysy123 a răspuns:

Buna da dc nu, sunt la moda si eu port...si stii cv nu asculta lumea ca lumea e invidioasa, si mie mi-a zis niste prietene de ce port si ecc si au inceput sa rada dar sincer nu-mi pasa si nici tie nu ar trebui sa-ti pese de alte persoane, deci daca tie iti place cum arati...atunci e okk

| irinuk28 explică (pentru Pysy123):

Multumesc mult pentru sfat.Chiar sunt draguti, si comozi totodata.Si inca un lucru de mentionat: daca nu ai arata bine in ei, nu ar mai intoarce lumea capul dupa tine cand te-ar vedea purtandu-iwinking.

| Pysy123 a răspuns (pentru irinuk28):

Mmm bravo :*

| Onixuţa a răspuns (pentru irinuk28):

Dacă ai aceste avantaje, poartă!