| Kavinx a întrebat:

H e iii TPU:*!Am o intrebare care cred ca fiecare fata si-o pune pe la varsta de 16,17 anithinking si anume aceia de am decolora parul eu am parul staten inchis si chiar vreau sa schimb ceva la el m-am tuns in tot felul de stiluri si am observat ca o culoare mai deschisa la par m-ar avantaja mult ,ce pot face chiar nu vreau sa ma vopsesc inca cum il pot decolora saten dechis ceva de genu daca stiti-mi si mie dau fundita va rog:*puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| GabiiHaș a răspuns:

Daca stai mult la soare stiu ca ti se fac si suvite blonde (naturale) big grin asta mi s-a intamplat si mie si-mi sta super!
bine, si din castaniu inchis am castaniu deschis!(mie nu-mi sta fain asa ca ma vopsesc in vara si poate imi fac si suvite roscate /big grin\ )

3 răspunsuri:
| Kavinx explică (pentru GabiiHaș):

Da faza e ca mai este pana in vara si de unde sunt eu nu este asa puternic soarelesad

| GabiiHaș a răspuns (pentru Kavinx):

Pffff mai asteapta si tu un pic, ca "mai e timp si maine" cum e vorba?