| Eee_7625 a întrebat:

Heeei, intra apa in UGG-uri? As vrea sa imi iau dar nu stiu ce sa fac. sunt bune iarna, pe zapada? sau te faci fleasca cu ele?

Dau funda!

Multumesc!batting eyelashes:*

Răspuns Câştigător
| Funditsa a răspuns:

Nu. i advarat. Eu port ugg-uri. Si nu intra nimic in ele. Sunt super. mie una imi plac mult; x. si plus ca sunt calduroase si nu intra apa. nu intra nimic in ele.

6 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Ugg-urile se uda pe zapada multa/daca bagi picioarele in zapada si pe ploaie, ele se poarta mai mult pe uscat. Dar sunt f calduroase si frumoase...euu mi-am luat cu 50 lei si le ador :X

| Britney13 a răspuns:

Pai depinde de care iti iei cat e iarna te sfatuiesc sa iti iei dar fii atenta sunt unele care sunt captusite dar afara arata la fel

| corina977 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu-ti iei...UGG se poarta pe uscat iar iarna te faci fleasca in ele dar daca vrei neaparat sa-ti iei ia-ti dinalea cu ciorap crosetat care nu's originale costa in jur de 60 de lei

| xDeyz a răspuns:

Poti sa iti iei si sa le pastrezi pana trece iarna laughing. Glumeam. Daca vrei atat de mult sa iti iei UGG-uri ia-ti dar sa nu iesi cu ele afara ca te faci fleasca. Sau sa iti iei dupa ce trece iarna ca sa le poti incalta.winking

| deealove_5589 a răspuns:

Si eu am UGG-uri. Daca vrei sa-ti iei nu le purta cand is balti afara sau cand ii zapada ca te uzi rau la picioare, eu am patit-o.Si pe gheata iti rupi picioarele cu ei!

| maria_4684 a răspuns:

Am si eu UGG-uri! am iesit cu ele afara cand am fost la munte si m-am facut fleasca! Asa ca te sfatuiesc sa nu iesi cu ele afara, mai ales cand e zapada!