| AnonymousB a întrebat:

Hei am banchetu de clasa a 8 si ma gandeam sa imi iau o rochie neagra (gothica ) cu, corset si volanase, gen fusta si corset. Si sa imi iau ciorapi pana la genunchi si tenisi converse big grin ( Nu le am cu tocurile ) Ce parere aveti? happy

Răspuns Câştigător
| LoveTenis a răspuns:

Ar arata perfect pentru ca oricum nu ai fi putut dansa cu tocurile.Dar daca nu vrei tocuri ar merge si balerinii si si Converse.Te-ai gandit foarte bine, Te pup paarolling on the floor. Funda?

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Cred ca tenisii sunt prea sport. Daca nu iti plac tocurile ai putea purta niste balerini.

| AnonymousB explică (pentru cat):

Nici balerinii nu imi plac laughing tenisi, skateri, si sneakers asta e tot ce port laughing

| AnonymousB explică (pentru LoveTenis):

Nu imi plac balerinii laughing Nu imi iau tocuri ca stiu ca nu o sa le mai port si nu am chef sa dau bani degeaba, plus ca daca imi iau tocuri o sa dansez desculta laughing