| Aniana111 a întrebat:

Hei! Cine are experienta cu tratamentul cu keratina? Vreau parerea voastra ( am un par f. f. des )

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Buna! Sincer, nu am incercat pentru ca am auzit si vazut l multe prietene efectul lui si chiar si multi hairstyleri nu recomanda acest tratament. In primul rand nu va sta complet drept si se aplica cu ajutorul placii de intins. In al doilea rand parul va incepe sa-ti cada si sa devina aspru si sa capete un aspect neingrijit.

2 răspunsuri:
| dandana2015 a răspuns:

Des si cret sa inteleg? Altfel la ce te ajuta tratamentul?

| Aniana111 explică (pentru dandana2015):

Da e destul de cret mai mult ondulat as spune happy