Întrebare recomandată | MadalinaaIoana a întrebat:

Hei! Cine pote sa imi dea niste modele de coafuri si rochite pin up? Unde as putea sa imi gasesc o astfel de rochie? Sunt din Brasov.
Multumesc anticipat ^_^

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Este la aproximativ 100 de lei, sau peste. Iti pot aduce la comanda in 30 de zile. Daca esti interesata lasa mai multe detalii cu ce fel de model/ culori doresti.

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Cam 90-100 de lei.

| MadalinaaIoana explică (pentru IsabelaIssa):

Nu ma intereseaza modelul, culoare a. vreau sa stiu ce inseamna stilul pin up!

| MadalinaaIoana explică (pentru AndraAndrada2000):

NU am cerut pretul din cate imi amintesc!

| IsabelaIssa a răspuns (pentru MadalinaaIoana):

Pai scrie atunci pe google rochii pin up si o sa vezi o gramada.winking