| FeraruAndreea a întrebat:

Hei dragilor as vrea sa imi dati si mie niste sfaturi sa dau jos burtica fara diete eforturi fizice sau diferite medicamente intr-un timp cat mai scurt multumesc mult va pup laughing

Răspuns Câştigător
| Aimèeeee a răspuns:

Buna!
In primul rand, nu mai manca dupa 8 seara pentru ca atunci se depune cel mai mult.
In al doilea rand, fa abdomene dimineata si seara.
Nu numai ca scapi de burta, dar te vei simti si mai bine. Uite aici niste exercitii care le fac eu :D http://www.youtube.com/watch?v=fJv6eTssXbk Te pup :*

12 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Foarte simplu : ce vrei tu NU SE POATE

Poate dupa ce o sa ESUEZI LAMENTABIL ca un copil redus mintal, o sa te inveti minte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa scapi de kilograme, tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Abdomene pentru burta.
Te pup!

| gingergirl1 a răspuns:

Nu poti!

Răspuns utilizator avertizat
| andrw1929 a răspuns:

Frate,cum vrei tu sa dai "burtica" jos daca tu nu vrei nici diete si nici efort si nici pastile straight face

| KaterinaРомановский a răspuns:

Tu vrei să arăți bine fără efort? Atunci ia-ți gândul, asta este imposibil!

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Ce vrei tu sa obtii nu se poate realiza doar batand din palme.cred ca iti dai si tu seama de acest lucru. daca tot ce ne dorim s-ar putea realiza doar dintr-o bataie din palme eram ce mai fericiti de poe planeta dar nu e chiar asa.pentrui ce vrei sa obtii nu trebuie sa depui efort supra omenesc doar controleaza-ti alimentatia iar despre efort fizic nu cred ca e greu sa faci in fiecare seara cateva exercitii pentru burta, le gasesti pe net.iti urez spor la dat burtica jos! happy

| BlackRose08 a răspuns:

Si atunci cum vrei sa dai jos burtica, daca nu vrei sa faci nimic?

Crezi ca exista vreo magie? Daca vrei sa arati bine, trebuie sa tragi tare happy

| 33stefy21 a răspuns:

Nu e mare chestie.
mananci la ore regulate fara grasimi.

| geohandmade a răspuns:

Iti recomand dieta keto. Eusor de tinut nu te infometezi si nu iti strici organismul si da rezultate.

| mayweather01 a răspuns:

Mananca alimente fara grasimi fructe legume lactate fara paine si toate acestea intr-o cantititate normala nici prea mica nici prea mare...

| Camelia1030 a răspuns:

Buna! E foarte simplu Andreea eviti urmatoarele alimente CARTOFI, FAINA ALBA si ZAHAR, sau orice alte produse care le contin pe acestea. Ai rabdare, mananca consecvent, nu te infometa, dar nici nu manca peste masura, trebuie sa stii si sa te opresti... In privinta cartofilor, daca chiar vrei sa mananci, fierbei in coaja, asa sunt cel mai putin daunatori. Mult succes!